Siostry, artystki i mamy

"W plecionkarstwie jest dużo medytacji. Czasami nie jesteśmy pewne czy to my prowadzimy wiklinę, czy wiklina prowadzi nas przez łagodną ścieżkę powracania do siebie, oczyszczania głowy z atakujących myśli i trudów codzienności.”

Poznaj Siostry Plotą
Instruktorka jogi Heaven z córką Soleil w nosidełku Tula Velous Explore Sapphire

Od maty do jogi do macierzyństwa

Heaven Schydlowsky, instruktorka jogi i dumna mama Soleil dzieli się swoimi przemyśleniami o pozytywnym wpływie jogi na rodzicielstwo.

Poznaj rodzinę Schydlovski
Zdjęcie rodzina Mansfield

Miłość, muzyka i natura

Christopher i Maxine, para z Południowej Kaliforni wychowuje córkę Moody w duchu miłości, przy dźwiękach muzyki i w poszanowaniu świata wokół.

Poznaj rodzinę Mansfield
Mama z dzieckiem w nosidełku Tula Free-to-Grow z Kolekcji Signature

Wychowując przyszłych aktywistów

Tennessee Thomas jest aktywistką, projektantką, DJ-ką i perkusistką w zespole NAF. Ale to nie wszystko. Jest też mamą dwójki słodkich dzieci, Izzy i Sylvette. Mieliśmy okazję spotkać się z nią i dowiedzieć się jak wychowuje dzieci, w dzisiejszym świecie, który próbujemy zmienić.

Poznaj Rodzinę Thomas Goodman

Rodzice, którzy kochają styl vintage i klasyczne samochody

Thalia i Jimmy Quaintance są zdeterminowani by pomóc córce pogodzić się z jej innością i pokazują jej jak żyć w zgodzie z jej zainteresowaniami i pasjami, nie tylko z mukowiscydozą. Ich miłość do kultury vintage odzwierciedla się w ich rodzicielstwie, które celebruje wyjątkowość i nietypowość. 

Zobaczcie co Rodzina Quaintance kocha w Tula

Ulubione nosidełka Fringe