Stopka redakcyjna

Informacje

Administracja
Baby Tula Poland Sp. z o.o.
Komunalna 5
15-197 Białystok
Polska

NIP
Numer NIP: 5223041547

Account
Właściciel konta :  Baby Tula Poland Sp.z o.o.
Nazwa Banku: Alior Bank

Numer rachunku: 62 2490 0005 0000 4500 6519 2477

BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Odpowiedzialność, pozyskiwanie danych, ustawodawstwo

Baby Tula nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, poprawność ani kompletność przedstawionych informacji. Informacje mogą być aktualizowane w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia. Dotyczy to również wszystkich witryn internetowych, do których odwołujemy się za pośrednictwem hiperłącza. Webmaster nie może być pociągnięty do odpowiedzialności ani za treści zamieszczane przez klientów lub osoby trzecie (komentarze, recenzje itp.), ani za treści stron internetowych, które są połączone hiperłączem z babytula.pl.

Treść i struktura tej strony internetowej są chronione prawem autorskim. Jeśli osoba trzecia publikuje na stronie informacje, ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za te informacje.

Witryna może zawierać informacje o prawach własności lub prawach własności intelektualnej, których należy przestrzegać. Wszelkie znaki towarowe, nazwy produktów lub logo firmowe są wyłączną własnością przemysłową ich właścicieli.


Baby Tula podlega postanowieniom ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), federalnej ustawie o ochronie danych (BDSG) i ustawie o telemediach (TMG). Zgodnie z nimi jesteśmy m.in. upoważnieniu do pobierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia Państwu korzystania z naszego sklepu internetowego pod adresem www.babytula.pl oraz usług i funkcji, o ile jest to konieczne.