JAK DBAĆ O TULĘ

Baby Tula Woven Wrap Carrier
jak dbać o tulę

Nie zalecamy stosowania zmiękczaczy do tkanin oraz wybielaczy.

Nosidełko Free-to-Grow 

Prać w zimnej wodzie. Nie stosować wybielaczy. Nie wybielać. Suszyć rozwieszone w pozycji pionowej. Nie stosować detergentów z wybielaczami, środków zapachowych, zmiękczaczy tkanin, nie farbować.

Nosidełko Explore 

Prać w zimnej wodzie. Nie stosować wybielaczy. Nie wybielać. Suszyć rozwieszone w pozycji pionowej. Nie stosować detergentów z wybielaczami, środków zapachowych, zmiękczaczy tkanin, nie farbować.

Nosidełka ergonomiczne Tula i nosidełka chustowe

Zalecamy czyszczenie punktowe Nosidełek Ergonomicznych Tula oraz Nosidełek Tula Signature z zastosowaniem ciepłej wody, mydła i miękkiej szmatki. Jeśli to konieczne, nosidełko można prać w pralce w zimnej wodzie, z użyciem delikatnego programu i łagodnych detergentów. Suszyć rozwieszone w pozycji pionowej.

Chusty Kółkowe Tula

Zalecamy upranie nowej Chusty Kółkowej Tula przed pierwszym użyciem. Jeśli to konieczne, chustę można prać w pralce na niskich obrotach, w zimnej wodzie z delikatnym środkiem piorącym. Suszyć w pozycji pionowej rozwieszone. Zalecamy czyszczenie punktowe Chusty Kółkowej z zastosowaniem ciepłej wody, mydła i miękkiej szmatki. Do prasowania polecamy żelazka parowe wspomagające zmiękczanie chusty i zapobiegjące zagnieceniom.

Bambusową Chustę Kółkową można suszyć wyłącznie rozwieszoną w pozycji pionowej.

Wkładka dla niemowlaka

Zalecamy regularne czyszczenie punktowe przy pomocy miękkiej szmatki, mydła I letniej wody. Jeśli konieczne, prać Wkładkę dla niemowlaka w pralce w zimnej wodzie w programie do prania delikatnych tkanin. Suszyć rozwieszone w pozycji pionowej. (Nie zalecamy z byt częstego prania w pralce)

Otulacze Tula

Otulacze Tula tkane są z naturalnych włókien i należy je prać ostrożnie. Zalecamy pranie w zimnej wodzie w programie do delikatnych tkanin. Jeśli suszysz w suszarce bębnowej, zalecamy suszenie w niskiej temperaturze z dala od innych tkanin czy ubrań, których elementy mogłyby zaciągnąć lub rozerwać tkaninę otulacza. Zalecamy unikanie prasowania. To zupełnie naturalne, że delikatna tkanina otulacza może się nieco kurczyć podczas prania.

Warunki gwarancji

Roczna gwarancja na produkty Tula: Nosidełka, Chusty Tkane, Chusty Kółkowe oraz Nosidełka Chustowe obejmuje wady produkcyjne. W rzadkich przypadkach wystąpienia wady produkcyjnej wymieniamy, naprawiamy lub zwracamy koszt zakupu produktu objętego gwarancją. Nasze produkty są wykonywane ręcznie, więc mogą się nieznacznie różnić. Różnice te nie wpływają jednak na sposób, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Normalne zużycie, płowienie tkaniny, małe różnice w wymiarach, braki charakterystyczne dla danego typu materiału nie są uważane za wady produkcyjne, a zatem nie podlegają gwarancji. Produkt nie jest objęty gwarancją, jeśli w jakikolwiek sposób został zmodyfikowany. Termin „modyfikacja” jest definiowany jako: farbowanie, malowanie, haftowanie, doszywanie materiału, zmiany w konstrukcji produktu po jego zakupie niezależnie od ich stopnia.