O nas

Baby Tula pomaga wzmacniac więź między rodzicami i ich dziecmi dzięki wszechstronnym nosidełkom zarojektowanym tak, aby zapewniac wygodę i wspierac w wyrażaniu siebie.

Mama uśmiecha się do dziecka w nosidełku Tula Hemp Obsidian

Czym się zajmujemy

Kiedy Mike i Ula, założyciele marki zostali rodzicami, marzyli o zwiedzaniu świata z dzecmi.

Szybko doszli do wniosku, że noszenie dzieci w nosidełkach pozwla im nadal robic to, co zawsze sprawiało im radośc. Potzrebowali nosidełka, którego mogliby używac każdego dnia, na spacerze po mieście i podczas międzykontynentalnych podróży samolotem.

Nosidełka Tula Explore Stalight i Charmed

Nasze nosidełka

Nosidełka dla dzieci są nie tylko narzędziem ale i opaciem. Wspierają dobre samopoczucie emocjonalne, społeczne i fizyczne opiekuna i dziecka.

Od 2009 roku, Baby tula zachwyca rodziny na całym świecie nosidełkami, które są funkcjonalne, ergonomiczne, stylowe i trwałe, dzięki akości, która prztrwa wiele przygód Waszych dzieci.

 • Wzory

  Każda rodzina jest wyjątkowa.

  Od subtelnych po odważne, od zabawnych po eleganckie - wzory, które znajdziesz w naszych kolekcjach dopasujesz do Twojego stylu i do uśmiechu Twojego dziecka.

 • Dopasowanie

  Kiedy mówimy, że noszenie jest dla każdego, właśnie to mamy na myśli.

  Nasze nosidełka można dopasowa do każdego rodzaju sylwetki.

 • Rzemiosło artystyczne

  Nosidełka, które możesz zachowa na pamiątkę.

  Tkaniny, wzory i konstrukcja. Każdy produkt Tula ozdwierciedla najwyższe standardy jakości i rzemiosła, których uosobieniem są ich twórcy: krawcowe i rzemiślnicy.

Video