O nas

Baby Tula pomaga wzmacniac więź między rodzicami i ich dziećmi dzięki wszechstronnym nosidełkom zaprojektowanym tak, aby zapewniać wygodę i wspierać w wyrażaniu siebie.

Mama uśmiecha się do dziecka w nosidełku Tula Hemp Obsidian

Czym się zajmujemy

Kiedy Mike i Ula, założyciele marki zostali rodzicami, marzyli o zwiedzaniu świata z dziećmi.

Szybko doszli do wniosku, że noszenie dzieci w nosidełkach pozwala im nadal robić to, co zawsze sprawiało im radość. Potrzebowali nosidełka, którego mogliby używać każdego dnia, na spacerze po mieście i podczas międzykontynentalnych podróży samolotem.

Nosidełka Tula Explore Stalight i Charmed

Nasze nosidełka

Nosidełka dla dzieci są nie tylko narzędziem ale i oparciem. Wspierają dobre samopoczucie emocjonalne, społeczne i fizyczne opiekuna i dziecka.

Od 2009 roku, Baby Tula zachwyca rodziny na całym świecie nosidełkami, które są funkcjonalne, ergonomiczne, stylowe i trwałe, dzięki jakości, która przetrwa wiele przygód Waszych dzieci.

Noszenie dzieci

Noszenie dzieci (eng. Babywearing) dotyczny noszenia dziecka blisko siebie w nosidełku miękkim jak Tula Exploe czy Free-to-Grow lub w chuście takiej jak np. chusta kółkowa Tula. Nosidełka Tula to połączenie piękna i funkcjonalności dla rodzin, które żyją aktywnie. Noszenie to dosyć nowa praktyka w zachdnim świecie, ale istnieje od tysiecy lat. Rodzice na całym świecie nosili dzieci w zawinięte w różne rodzaje tkanin, szali i innych typów nosideł, aby pozostawały blisko podczas codziennych czynności. Noszenie jest coraz bardziej popularne wśród rodzin na całym świecie dzięki niezwykłym zaletom tej praktyki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Wzory

  Każda rodzina jest wyjątkowa.

  Od subtelnych po odważne, od zabawnych po eleganckie - wzory, które znajdziesz w naszych kolekcjach dopasujesz do Twojego stylu i do uśmiechu Twojego dziecka.

 • Idealne dopasowanie

  Kiedy mówimy, że noszenie jest dla każdego, właśnie to mamy na myśli.

  Nasze nosidełka można dopasowa do każdego rodzaju sylwetki.

 • Rzemiosło artystyczne

  Nosidełka, które możesz zachować na pamiątkę.

  Tkaniny, wzory i konstrukcja. Każdy produkt Tula odzwierciedla najwyższe standardy jakości i rzemiosła, których uosobieniem są ich twórcy: krawcowe i rzemieślnicy.

Video