Kolekcja Tula Signature

Kolekcja Tula Signature

CO TO JEST TULA SIGNATURE?

Od 2012 roku, Baby Tula oferuje swoim klientom limitowane wzory nosidełek szytych z luksusowych tkanin. Wielu z Was nie wie czym są nosidełka chustowe, dlatego postanowiliśmy opowiedzieć Wam o nich więcej. Skupiliśmy się na najważniejszych cechach tych nosidełek i zaletach, które je łączą i sprawiają, że są tak ważnym składnikiem wspólnoty Tula. 

Kolekcja Signature.

Dwie mamy z dziećmi w nosidełkach z kolekcji Tula Signature

Kolekcja Tula Signature to unikalne nosidełka, które odzwierciedlają nasz podziw dla wyjątkowego rzemiosła jakim jest tkactwo. Każde nosidełko tworzone jest według indywidualnego projektu, z eleganckich tkanin chustowych i szyte przez jedną z krawcowych w Białymstoku, gdzie powstała Baby Tula. Ich wyjątkowość wynika z unikatowości chust tkanych, które pozyskujemy od znanych wytwórców, od czasu jaki poświęcamy na ich stworzenie oraz umiejętności i doświadczenia potrzebnych do ich uszycia.

Nasze klasyczne kanwasowe  Nosidełka Tula i Nosidełka Chustowe oferujemy w tych samych wersjach: Explore, Free-to-Grow, oraz Toddler. Oprócz zalet nosidełka miękkiego jakimi są niewątpliwie łatwość zakładania i wygoda noszenia, nosidełka chustowe z kolekcji Signature wyróżnia niezwykła miękkość chust tkanych tworzonych przez artystów oraz podwyższony komfort noszenia odczuwalny przez dziecko i przez opiekuna. Dowiedz się więcej na temat tego jak powstają nosidełka chustowe tutaj: “Wszystko co powinniście wiedzieć o nosidełkach chustowych Tula”.

 

CO SIĘ ZMIENIŁO?

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam o rzemiośle tkackim i o całym procesie tworzenia nosidełek z kolekcji Signature. Oto cechy kolekcji Signature:

Signature Look: Kolekcję wyróżnia przede wszystkim użycie materiału i szczególna dbałość o odpowiednie ułożenie deseniu tak aby wydobyć pełne spektrum kolorów i odcieni. Każde nosidełko jest swoistym dziełem sztuki, zindywidualizowanym i oddającym nastrój tkaniny chustowej i jej deseniu.

Nowe wzory i kolaboracje: Nasza Kolekcja Signature nie mogłaby istnieć bez unikalnego rzemiosła tkackiego i artystów, którzy z nami współpracują. Bądźcie przygotowani na całkiem nowe wzory, które świadczą o ich niezwykłych umiejętnościach i zdolnościach.

Informacje o rzemiośle tkackim i artystach: Historie współpracujących z nami artystów, opowieści o ich projektach i rzemiośle dodają wyjątkowości nosidełkom Signature. Zaglądajcie na blog Tula, gdzie będziemy opowiadać Wam o ludziach zaangażowanych w tworzenie nosideł, które trafiają do Waszych rodzin. Chcemy pokazać Wam cały proces tworzenia tych wyjątkowych nosidełek, przedstawiając Wam między innymi w większości kobiety, artystki, od których kupujemy tkaniny chustowe oraz kulisy pracy doświadczonych krawcowych, które w Białymstoku szyją te małe dzieła sztuki.  

Mama z dzieckiem w nosidełku i proces tkania tkaniny chustowej

Zmienna comiesięczna kolekcja: Co miesiąc dodajemy nowe wzory do zmiennej kolekcji dostępnej na naszej stronie tutaj: https://www.babytula.pl/collections/signature

Uproszczone przedziały cenowe: Nosidełka chustowe mamy w ofercie od lat, w tym czasie ich ceny wahały się drastycznie z różnych przyczyn, czy to składu tkanin, dostępności danego wzoru, ilości materiału potrzebnego do produkcji konkretnego typu nosidełka itp. Aby ułatwić naszym klientom zakupy zaktualizowaliśmy naszą ofertę bazując nie tylko na kategorii, do której należy nosidełko, ale również dostępności tkaniny chustowej. 

CO JESZCZE POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ? 

  • PRZEJRZYJ OBECNĄ KOLEKCJĘ DOSTĘPNĄ NA NASZEJ STRONIE

  • OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, LUB DOŁĄCZ DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NOSIMY W TULA

  • WYSZUKAJ #TRULYTULA ORAZ #TULAWRAPCONVERSION ABY ZOBACZYĆ TE NIESAMOWITE NOSIDEŁKA W AKCJI.

Powrót do blogu

1 komentarz

Nie wiem czy znajdę coś dla nas… choć mam cicha nadzieje na jakieś big love!! 😍 Ale nawet dla tych pięknych opowieści warto zasubskrybować stronę babyTULA
Ile dzieci na pytanie skąd się bierze mleko odpowiada pewnie: „ze sklepu!”
To niesamowite ze w dzisiejszych czasach jeszcze ktoś zwraca uwagę na to „jak powstał” gotowy produkt… Dzięki babyTULA, Nie przestajesz zaskakiwać!! 🤩🤩🤩

Emilia

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.