Walentynki + 1

Walentynki + 1

Walentynki + 1: 5 sposobów na świętowanie z partnerem i dzieckiem

 

 Możliwe, że obowiązki świeżo upieczonych rodziców sprawiły, że zapomnieliście o Walentynkach, powinniście jednak pamiętać, że czas spędzony z Waszym partnerem, ukochanym czy mężem jest niezwykle ważny! Takie chwile mogą zdjąć ciężary dnia codziennego z Waszych barków. Zaplanujcie zatem wspólne Walentynki (każda okazja jest dobra), a jeśli nie macie z kim zostawić maluszka, mamy dla Was kilka pomysłów na spędzenie tego lub każdego innego dnia w miłej atmosferze!

Kluczem do skutecznego świętowania Walentynek z dzieckiem jest oczywiście nosidełko! Maluszek jest blisko jednego z Was, a Wy możecie poświęcić więcej czasu sobie nawzajem! Potrzeba bliskości z dzieckiem jest zaspokojona dzięki Waszemu nosidełku Tula, a Wy zaspokajacie Waszą potrzebę wolności. Oto 5 sposobów na udane Walentynki z nosidełkiem:

Minimalizm jest modny

Fajne wspomnienia i miłe chwile nie muszą kojarzyć się z ekstrawaganckimi rozrywkami. Proste czynności jak spacer czy wspólne planowanie wakacji, pozwolą Wam miło spędzić czas. Wystarczy, że okazja jest wyjątkowa. Proste celebrowanie ułatwi Wam jej zaplanowanie. Pamiętajcie tylko żeby ustalić, że rozmawiacie o tylko Was.

 

Lepiej wcześniej niż za późno

 

Zarezerwujcie wczesną kolację w restauracji albo nawet wspólne śniadanie czy lunch. Zrelaksowany maluszek w nosidełku, w spokojnym otoczeniu pozwoli Wam cieszyć się dobrym posiłkiem!

Zróbcie sobie wieczór w domu

Dlaczego nie randka w domu?! Wspólne gotowanie, albo super danie zamówione z Waszej ulubionej restauracji i film na pewno sprawią, że wieczór będzie wyjątkowy, a miejsce spotkania przyjazne wszystkim ;)

Nie wszystko złoto co się świeci

 

Najważniejsze jest żeby robić to, co się lubi, a jeśli nie wymaga to wielu przygotowań, to nie ma nad czym się zastanawiać. Spacer do celu, który oboje lubicie, wspólne oglądanie serialu, albo ciastko w ulubionej kawiarni, to proste sposoby na miłe spędzanie czasu bez dodatkowych wyrzeczeń i komplikacji.

Małe gesty

Drobne niespodzianki mogą być o wiele bardziej romantyczne niż okupione stresem wielkie wydarzenia. Ukryte liściki (pamiętacie?), słuchanie ulubionych piosenek z przeszłości i wspominanie szalonych chwil wyrażą uczucia lepiej niż masaż w oddalonym o 200 km Spa.

Miło jest cieszyć się chwilami sam na sam z ukochaną osobą, ale to nie jest jedyny sposób spędzania Walentynek! Może Wy macie jakieś sprawdzone sposoby na pogodzenie rodzicielstwa z pielęgnowaniem związku. Podzielcie się nimi z nami w komentarzach poniżej 😊  

Ten film, który nagraliśmy kilka lat temu, to dowód na to, że da się miło spędzić czas z malutkim 'trzecim' kołem u wozu 😉.

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.