TULA LOVE Nosimy w Tula

TULA LOVE Nosimy w Tula

Czym jest grupa Nosimy w Tula?

  Grupy Tula Love oraz Nosimy w Tula to grupy na Facebooku, zostały utworzone przez Ulę (założycielkę marki Tula), aby zintegrować fanów naszych nosidełek. Krótko po utworzeniu grup, administratorami stali się wolotariusze, po to, aby mogły być tworzone przez i dla społeczności Tula. To miejsca, w których użytkownicy nosidełek Tula dzielą się spostrzeżeniami, doświadczeniami, rozmawiają o nowych wzorach, testują nowe modele. Dzięki polskiej grupie Nosimy w Tula dowiadujemy się co sądzicie o danym nosidełku czy otulaczu. 

  Czy jest więcej takich grup?

  Największą grupą jest międzynarodowa, anglojęzyczna "Tula Love”, jest wiele innych lokalnych grup np. “Tula Love UK/EU”.     

   

  Kto może skorzystać z dołączenia do takiej grupy? 

   Wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy noszą lub zamierzają kupić nosidełko Tula. Z Nosimy w Tula dowiesz się o nowych wzorach, konkursach i innych wydarzeniach.

    

   Dlaczego warto dołączyć do grupy?

    To na pewno miejsce dla Ciebie, jeśli masz pytania dotyczące noszenia i potrzebujesz rady. W grupie na pewno jest ktoś, kto doświadczył tych samych rozterek co Ty i chętnie odpowie na Twoje pytania.

     

    Czy ta społeczność jest zarządzana przez Baby Tula?

     Nie zarządzamy Nosimy w Tula ani żadną grupą Tula Love. Zdarza nam się od czasu do czasu opublikować zapowiedzi nowych wzorów, współpracować z administratorami przy organizacji konkursów czy dodać komentarz. Nasza strona na Facebooku Baby Tula Polska jest administratorem grupy abyśmy mogli ogłaszać nowości w kolekcji Tula, ale nie pełnimy obowiązków administratora i nie kierujemy wolontariuszami w grupie.

      

     Czy mogę spodziewać się odpowiedzi na moje pytania dotyczące noszenia i nosidełek Tula zadane w grupie? Czy grupowicze chętnie angażują się w dyskusje?

      Społeczność Nosimy w Tula jest bardzo pomocna, szczególnie jeśli jesteś nowym adeptem noszenia w nosidełkach. Nie wahajcie się i zadawajcie pytania. Możecie też użyć funkcji “szukaj” na Facebooku, możliwe, że ktoś już wcześniej zadał to samo pytanie.

      Jakiego typu posty znajdę w grupie? O czym rozmawiają członkowie grupy? 

       Wiele osób zamieszcza zdjęcia z codziennych i niecodziennych przygód z Tulą. Niektórzy dzielą się radością jaką daje otwieranie paczki z nowym nabytkiem. Inni proszą o radę, który wzór nosidełka wybrać. Na pewno traficie na zdjęcia osób z dzieckiem w nosidełku proszących innych członków o opinię na temat pozycji dziecka czy dopasowania nosidełka. 

       Często członkowie grupy informują się nawzajem o nowościach w ofercie Tula, ofertach specjalnych, wydarzeniach dotyczących noszenia, organizują pikniki! Na pewno będziecie wiedzieć więcej na temat Baby Tula jeśli dołączycie do tej wspaniałej grupy.

        

       zdjęcia Nosimy w Tula

       Powrót do blogu

       Zostaw komentarz

       Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.