Położna przyTULA - szkolenia Baby Tula!

Położna przyTULA - szkolenia Baby Tula!


Dzięki wieloletniej współpracy Baby Tula z Ewą Jarymowicz możemy zaoferować Położnym w Polsce bezpłatne szkolenia z zakresu przyjaznej pielęgnacji i noszenia w chustach/nosidłach miękkich. Ewa doradza rodzicom małych i dużych dzieci jak nosić by bliskość była przyjemnością i zajmuje się pielęgnacją neurorozwojową i rozwojem dziecka w pierwszym roku życia.

Ewa podkreśla, że "wszystkie czynności pielęgnacyjne, które wykonujemy podczas zajmowania się maluszkiem są ważnym elementem wspierającym jego rozwój w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Każda aktywność wykonywana wspólnie z opiekunem, której towarzyszy ruch i emocje, pozwala na zbudowanie bazy doświadczeń, potrzebnych do nauki nowych umiejętności oraz podnosi lub obniża jakość życia całej rodziny."

W Tula zależy nam na tym, aby osoby dzielące się swoją wiedzą z nowymi rodzicami mogły rozwijać swoje umiejętności, dlatego szkolenie obejmuje dwa bloki: jeden poświęconym zaletom noszenia w chustach i nosidełkach, a drugi przyjaznej pielęgnacji dziecka, która obejmuje między innymi naukę podnoszenia, noszenia, przewijania dziecka z naciskiem na dbałość o jego rozwój.

Program szkoleń pod patronatem Baby Tula opracowała Ewa.

Mówi o nim tak: "Noszenie dziecka na rękach, w chuście czy nosidle jest elementem pielęgnacji, od sposobu w jaki to robimy zależny jest nie tylko harmonijny rozwój, ale przede wszystkim regulacja maluszka, dlatego przyjazna pielęgnacja pojawia się na szkoleniu. Spotykając się z rodzicami ciągle słyszę: "czemu nikt nas tego nie uczy?" Wychodzę więc naprzeciw tym potrzebom i dzielę się doświadczeniem i wiedzą z innymi specjalistami wspierającymi rodziców."


Jak wziąć udział w szkoleniu Polożna przyTULA?

To bardzo proste! Pierwsze szkolenie już za nami i przyjmujemy zapisy na kolejne. Kliknięcie TUTAJ spowoduje przeniesienie do formularza zgłoszeniowego na najbliższy termin.

 

Gdzie odbywają się szkolenia?

Nasze bezpłatne szkolenia odbywają się w siedzibie Baby Tula Polska w Białymstoku. Więcej informacji na temat dat i godzin szkoleń oraz dokładny adres znajdziecie w tym FORMULARZU.

 

Czego dowiem się na szkoleniu?

Szkolenie Położna przyTula zostało skonstruowane tak, aby spełnić wymagania i potrzeby położnych w Polsce. 5-godzinne szkolenie składa się z dwóch bloków tematycznych: przyjazna pielęgnacja i noszenie w chustach i nosidełkach. Na szkoleniach udostępniamy lalki treningowe, nosidełka i chusty Tula.

BLOKI TEMATYCZNE :

              1. Przyjazna pielęgnacja

 • pierwsze 6 tygodni w życiu matki i dziecka
 • podnoszenie, noszenie i odkładanie dziecka
 • przewijanie i ubieranie
 • kąpiel
 • technika karmienia 
 • świat gadżetów i zabawek - czyli rzeczy niezbędne w wyprawce niemowlaka
 • uwarunkowania sensoryczne
 1. Chusty/Nosidła
 • zalety chustowania
 • rodzaje chust i nosideł
 • wiązanie chusty kółkowej
 • dopasowywanie i regulacja nosideł ergonomicznych

Oprócz korzyści jakie daje przekazywana przez Ewę wiedza, udział w szkoleniu pozwala na rozpoczęcie współpracy z nami na bardzo korzystnych warunkach, a na wszystkich uczestników czeka miła niespodzianka! 

A oto jedna z opinii z pierwszego szkolenia:

"Mega dawka wiedzy i informacji przydatnych w codziennej pracy z noworodkami i ich rodzicami. Świetne warunki do nauki i co ważne zobaczenie nosideł i chust w realu, to bardzo ważne bo miałam szanse założyć je na siebie i sama sprawdzić." - Anna Reszuta (położna)

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.