Nosidełko Tula Preschool: Przygoda Trwa

Nosidełko Tula Preschool: Przygoda Trwa

"...Preschool jest tak duży, że może rzeczywiście będziemy Tulić się do osiemnastki...?" - Paula Grycz

Nosidełko jest nieocenionym skarbem podczas pełnej przygód wycieczki lub na wiosennym targu w centrum miasta. Niektórzy chcą nosić dłużej niż pozwala na to nosidełko Tula Toddler. Dotyczy to w dużej mierze tych rodziców i opiekunów, których dzieci potrzebują szczególnej opieki. Z tych powodów stworzyliśmy pierwsze nosidełko Tula Preschool, w którym można nosić dzieci do 31.9 kg.

W tej chwili, nosidełka Preschool dostępne są wyłącznie podczas wypustów Limitowanych Nosidełek z Kolekcji Signature, które odbywają się w wybrane piątki. Pamiętajcie, aby obserwować Baby Tula Polska na Facebooku, gdzie będziemy informować o dostępności nosidełek Preschool w wersji kanwasowej. 

Nosidełko Tula Preschool nie różni się bardzo od innych nosidełek Tula. Wyróżnia je ta dodatkowa cecha, która pozwala nosić "większe dzieci". Nosidełko Tula Preschool ma większy panel (51.1 x 50.4 cm) i odpowiednie wzmocnienia, jak dodatkowa warstwa tkaniny i specjalne szwy. Jest tak zaprojektowane, abyście mogli nosić komfortowo i bezpiecznie. W nosidełku Preschool można nosić dzieci od 15.9 do 31.8 kg (rozmiar spodni 98 do 104 cm). 

Nosidełka Preschool dostępne są obecnie w wersji chustowej (szyte z chust tkanych). Wewnętrzna warstwa nosidełka uszyta jest z trwałej tkaniny bawełnianej (kanwas), aby zapewnić jak najlepsze podparcie większym dzieciom. 

Oto co mówią Ci, którzy czekali na nosidełko Preschool. Dziękujemy społeczności Tula za opinię o tym nosidełku i zdjęcia w akcji. 

 

Mamy nadzieję usłyszeć więcej Waszych opinii na temat nosidełka Tula Preschool. 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.