Jesteśmy w tym razem

Jesteśmy w tym razem

To bardzo trudny czas dla nas wszystkich, ale pomimo niepewności i niepokoju widzimy teraz wyraźnie jak ludzie na całym świecie wspierają się nawzajem jak tylko mogą. Wspaniałe krawcowe z Tula w Białymstoku uszyły maseczki dla pielęgniarek i innych pracowników  z Uniwersyteckiego Szpitala w Białymstoku. Na prośbę Szpitala w Grajewie przekazaliśmy tkaninę, która ma posłużyć do szycia masek dla pracowników i pacjentów.

Dobre inicjatywy szybko się rozprzestrzeniają. Gdy tylko Krawcowe z Baby Tula Polska usłyszały pierwsze doniesienia o akcjach szycia maseczek, natychmiast zgłosiły swoją chęć do pomocy. Kilka dni później okazało się, że pielęgniarki z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku potrzebują wsparcia w postaci bawełnianych maseczek.   

Uszyte maseczki przekazaliśmy już następnego dnia i już wiemy, że zapotrzebowanie na nie nie maleje, ponieważ każda bariera mechaniczna w jakimś stopniu może wspomóc ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii. 

Bardzo się cieszymy, że możemy w jakikolwiek sposób wspomóc tych, którzy stoją na pierwszym froncie walki o nasze zdrowie podczas pandemii COVID-19.  Mamy nadzieję, że pielęgniarki z białostockiego szpitala czują się bezpieczniej #jestesmywtymrazem

 

 *Zdjęcie wspaniałych krawcowych z czasu, gdy mogliśmy być blisko nie bojąc się o nasze zdrowie. Miejmy nadzieję, że ten czas szybko powróci.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.