PRESS RELEASE: Baby Tula Announces Innovative New Carrier

free to grow baby carrier

BABY TULA OGŁASZA WPROWADZENIE INNOWACYJNEGO NOSIDEŁKA

Wprowadzając nowe nosidełko ‘Free-to-Grow’ do stosowania bez Wkładki dla Niemowlaka Baby Tula niezmiennie oferuje w innowacyjne i ergonomiczne rozwiązania i nowoczesny design.


5 marca, 2017, w San Diego, CA w USA na targach MommyCon wiodąca marka nosidełek dla dzieci Baby Tula zaprezentowała nową linię produktów. To pierwsze z serii międzynarodowych wydarzeń. Założycielka i Prezes marki Ula Tuszewicka, zaprezentowała nowe funkcje nosidełka Free-to-Grow na modelu demonstracyjnym z kolekcji Nosideł Chustowych.

„Kiedy założyliśmy Baby Tula, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju wygodne, ergonomiczne i bardzo stylowe nosidełko, i co dla nas najważniejsze wspierające więź dziecka z opiekunem”, tłumaczy Ula Tuszewicka. „Noszenie dzieci staje się coraz bardziej powszechne wśród rodziców, co uzmysłowiło nam również, że stosowanie wkładki dla niemowlaków może stanowić barierę dla tych, którzy po raz pierwszy zostają rodzicami.”

Baby Tula Free-To-Grow to regulowane nosidełko zaprojektowane tak, aby rosnąć wraz z maluszkiem od okresu niemowlęctwa do czasu aż osiągnie wagę 20.4 kg (Toddler). Oprócz wszystkich cech nosidełek Tula Baby i Toddler, takich jak możliwość noszenia dziecka twarzą do noszącego, w dwóch pozycjach z przodu i z tyłu, nowe nosidełko Free-to-Grow pozwala na regulację szerokości i wysokości panelu zapewniając odpowiednią ergonomiczną pozycję na różnych etapach rozwoju dziecka. Nosidełko zachowuje jednocześnie estetyczny wygląd, intuicyjność i prostotę użytkowania, które są znakami rozpoznawczymi Tula.

#GrowWithTula rozpowszechnił się niezwykle szybko dzięki naszym fanom na całym świecie, którzy entuzjastycznie zareagowali na informację o nowym nosidełku zastanawiając się czy znane i zaprojektowane specjalnie dla Tula wzory pojawią się tej wiosny w wersji Free-to-Grow. Estetyka pierwszej kolekcji, która zostanie zaprezentowana w ciągu tego miesiąca sprawi, że każdy rodzic będzie mógł wyrazić siebie w unikalny sposób.

Nosidełka Free-to-Grow będą dostępne na babytula.pl i w sklepach współpracujących z Tula na całym świecie. Zapraszamy na www.BabyTula.pl/Free-to-Grow aby dowiedzieć się więcej na temat nowego nosidełka i jego dostępności.

##

O Baby Tula

Jako wielokrotnie nagradzana marka, Baby Tula jest dumna, mogąc zaoferować piękne, łatwe w użyciu, uniwersalne i niezwykle trwałe nosidełka. Zapewniają dziecku wygodę i ergonomiczną pozycję, pogłębiając jednocześnie więź między opiekunem a maleństwem od jego narodzin do około 4 lat. Różnorodność wzorów nosidełek Tula sprawia, że są one jednocześnie praktyczne i stylowe. Jesteśmy dumni, że spełniamy normy bezpieczeństwa i że jesteśmy członkiem Baby Carrier Industry Alliance (BCIA).

Aby uzyskać więcej informacji odwiedźcie www.BabyTula.pl lub skontaktujcie się z Dyrektorem ds. Marketingu Christian Piencka: Christian.Piencka@babytula.com.

„Kliknij tutaj aby przeczytać cały tekst.