Poznajcie Nosidełko Hybrydowe Tula Half Buckle!

Dla tych, którzy szukają nosidełka uniwersalnego stworzyliśmy niedawno nosidełka chustowe Half Buckle. Tula Half Buckle to nosidełko hybrydowe, które przypomina tradycyjne azjatyckie nosidło Meh Dai z krzyżowanymi na plecach szelkami, ale wyposażone w pas biodrowy z klamrą. W nosidełku Half Buckle można nosić dzieci od 3.2 do 20.4 kg w wielu ergonomicznych pozycjach dzięki regulowanemu panelowi, który dopasuje się rosnącego maluszka bez konieczności używania wkładki dla niemowlaka. Nosidełko dotychczas było dostępne tylko w wersji chustowej, ale teraz to się zmieniło!

Tula Half Buckle jest już dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: Play, Discover, Mint Chip oraz Sleepy Dust. Obejrzyjcie naszą pierwszą kolekcję bawełnianych nosidełek Half Buckle i dowiedzcie się za co je kochamy!

  1. Miękkie, krzyżowane pasy naramienne

Nosidełko Tula Half Buckle to jedyne nosidełko w naszej kolekcji, które ma krzyżowane szelki. Wiązane szelki pozwalają dobrze dopasować nosidełko do różnych użytkowników zapewniając komfort noszenia.

  1. Miękka bawełna w stylowych wzorach

Lekka i wytrzymała bawełniana tkanina, z której szyte są nosidełka Half Buckle jest również bardzo stylowa. Nosidełka Half Buckle będą występować w limitowanych ilościach, ale dzięki zastosowaniu bawełny będą dostępne częściej i w wielu wzorach.

 

  1. W pełni regulowany panel

Nosidełko Tula Half Buckle ma regulowany panel, który można ustawić w trzech szerokościach i w dwóch wysokościach. Dzięki tym ustawieniom można w nim nosić w ergonomicznej pozycji dzieci od 3.2 kg bez wkładki dla niemowlaka.

  1. Miękki pas biodrowy

Zapewnia wygodę pomagając równomiernie rozłożyć ciężar dziecka, dzięki czemu możecie nosić dłużej.

 

  1. Wiele pozycji noszenia

W nosidełku hybrydowym Tula Half Buckle można nosić z przodu, na biodrze i z tyłu. Wszystkie pozycje są ergonomiczne.