Homepage SEO

Nosidełka dla dzieci Tula

Tworzenie bliskości między rodzicem i dzieckiem opartej na zaufaniu to podstawa zdrowej i długotrwałej więzi. Baby Tula powstało aby wspierać rodziców w opiece nad dzieckiem od pierwszych dni jego życia. Misja Tula polega na stworzeniu najlepszego nosidełka dla dziecka, po to abyście uwielbiali spędzać czas z Waszymi dziećmi. Naszym zadaniem jest tworzyć produkty, które mają pozytywny wpływ na rozwój Waszego dziecka. Wszystkie nasze nosidełka dla dzieci są zdrowe dla bioderek dziecka i posiadają certyfikat International Hip Dysplasia Institute.

 

Wszystkie nosidełka dla dziecka Tula spełniają te warunki:

  • Wiele pozycji noszenia

  • Ergonomiczna pozycja M (pozycja tzw. żabki) wpływająca na prawidłowy rozwój dziecka.

  • Tkaniny wysokiej jakości.

  • Dodatkowe miękkie wypełnienia dla komfortu rodzica i dziecka

  • Dostosowane do różnych sylwetek dziecka i opiekuna

Nosidełko dla dziecka Tula Explore

Jeśli preferujesz aktywne spędzanie czasu nosidełko 3 w 1 Tula Explore jest idealne dla Ciebie. Nosidełko dla dziecka Tula Explore pozwala Twojej rodzinie spędzać czas razem. Nosidełko można dopasować do różnych sylwetek oraz do zmieniających się potrzeb dziecka. Gdy maluszek zaczyna się interesować światem wokół niego możesz nosić go w pozycji przodem do świata (od 6 do 10 kg).

 

Nosidełko Tula Free-to-Grow

Nosidełko Free-to-Grow  to idealny wybór dla noworodków. Nosidełko rośnie razem z dzieckiem, więc możesz nosić w nim tak długo jak w nosidełku Standard. Miękkie wypełnienia szelek zwiększają komfort noszenia. Nosidełko Tula Free-to-Grow jest bardzo proste w użytkowaniu.

 

Nosidełko Tula Toddler

Przedszkolaki i starszaki bywają wymagające. Ich emocje i pragnienia często i szybko się zmieniają. W jednej chwili chcą odkrywać świat, a chwilę potem tulić się do mamy czy taty. Nosidełko Tula Toddler to idealny wybór dla starszaka, który ułatwia życie rodzicom.  Nosidełko ma wysoki i szeroki panel, który pozwala nosić dzieci, gdy nie są już niemowlakami i osiągną wagę od 11 kg do 27 kg (~18 miesięcy do 4+ lat).

Nosidełko Tula Preschool

Dzieci rosną bardzo szybko. Jeśli chcesz nosić dłużej warto zastanowić się na Tula Preschool. W nosidełku Tula Preschool możesz nosić dzieci do 31,8 kg w pozycjach z przodu i na plecach.

Chusta Kółkowa Tula

Chusty kółkowe Tula to idealne rozwiązanie w okresie połogowym. W chuście można nosić noworodka w bardzo wygodny sposób dla mamy w połogu. W chuście można nosić dzieci w pozycjach z przodu, z tyłu i na biodrze. Chusty Kółkowe Tula w prosty sposób dopasujesz do rosnącego dziecka.

 

Kompaktowe nosidełko Tula Lite

Dla tych, którzy chcą podróżować z dziećmi stworzyliśmy lekkie nosidełko Tula Lite. To bardzo lekkie nosidełko, które możesz schować do zintegrowanej nerki i wyjąć gdy tylko tego potrzebuje Twoje dziecko. Nerka pomieści również Twoje niezbędne w podróży drobiazgi.