Forever - Nosidełko Explore

Pierwsza kolekcja nosidełek Explore to cztery wspaniałe wzory od bardziej kolorowych do neutralnych. Jesteśmy pewni, że znajdziecie wśród nich swój ukochany. Forever to powtarzający się wzór splatających się ze sobą linii w neutralnych odcieniach. Zobaczcie nasze propozycje stylizacji poniżej!

Monochromaatyczny wzór

To, że Forever to wyrazisty wzór nie oznacza, ze nie można połączyć go z innym! Forever świetnie pasuje do innych monochromatycznych deseni. Upewnij się jednak, że dobierasz większy wzór, który będzie kontrastem dla Forever.

Forever-Explore-Baby-Carrier-Monochromatic-Print

Forever-Explore-Baby-Carrier-Monochromatic-Print

 

Codzienna wygoda

T-shirt z dekoltem V + jeansy + trampki = optymalna wygoda. Ten niewymuszony look uzyskasz zestawiając ze sobą elementy ubioru, które z pewnością już masz w szafie.

Forever Explore Baby Carrier Comfy Casual Style 1

Forever Explore Baby Carrier Comfy Casual Style 2

 


 

Elegancja ponad wszystko

Dla tych, którzy wolą bardziej elegancki wygląd zestawiliśmy białą bluzkę, czarne spodnie i niskie szpilki. Idealny look do pracy i na wieczór.
Forever-Explore-Baby-Carrier-Business-Casual

Forever-Explore-Baby-Carrier-Business-Casual-2


 

Która ze stylizacji najbardziej się Wam podoba? Pokażcie nam w komentarzach poniżej jak Wy będziecie nosić Forever! Nosidełko Forever będzie dostępne 25 września o 10:00 na babytula.pl.