Everblue - Nosidełko Explore — Baby Tula

Pierwsza kolekcja nosidełek Explore już niedługo w sprzedaży! Cztery wspaniałe wzory podkreślą Wasz indywidualny styl. Zobaczcie pierwszy wzór Everblue i nasze pomysły na stylizację poniżej. Everblue to unikalny projekt inspirowany naturą. Delikatne liście paproci w kolorze niebieskim zostały podkreślone tłem w ciemnym odcieniu granatu.

Sportowa wygoda

Nie ma nic wygodniejszego niż legginsy do jogi. Zestaw czarne legginsy z ulubioną bluzą i bałaganiarskim kucykiem aby uzyskać ten niewymuszony look.

Baby Tula Everblue Explore Athleisure Style 1

Baby Tula Everblue Explore Athleisure Style 2

 Shop our athleisure style below. 

 Lululemon Align Pant II 25" Lululemon Dusty Dawn Define Jacket The DIY Playbook Messy Half Up Top Knot
Lululemon, Align Paint II 25", $98.00 Lululemon, Define Jacket, $118.00 The DIY Playbook, An Easy Half-Up Top Knot Tutorial, Free!

 

Codzienna klasyka

Wyraźny print naszego nosidełka Everblue domaga się klasycznego tła. Niech Twoje ubrania dadzą przemówić Everblue. Nam podoba się prosta czarna bluzka, podwinięte klasyczne jeansy i czarne botki.

 Baby Tula Everblue Explore Carrier Classic Casual Style

Baby Tula Everblue Explore Carrier Classic Casual Style 2

 

Chambray

Splot Chambray nigdy się nie nudzi i zawsze dobrze wygląda. Tkaniny Chambray są przewiewne (idealne do noszenia dzieci!) i neutralne. Naturalny błękit chambray świetnie pasuje do odcieni niebieskiego na Everblue dlatego możesz dodać akcesoria w mocniejszych kolorach.

Everblue Baby Carrier Chambray Look

Everblue Baby Carrier Chambray Look 2