DO NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI: TULA OGŁASZA NOWĄ KOLEKCJĘ TORNISTRÓW DLA DZIECI

TULA OGŁASZA NOWĄ KOLEKCJĘ TORNISTRÓW DLA DZIECI

Ulubiona marka produkująca nosidełka wprowadza nową kategorię produktu

15 września 2017 San Diego, Kalifornia - wiodący producent nosidełek dla dzieci i znana marka lifestylowa Tula ujawniła swoją pierwszą linię tornistrów dla dzieci, które będą dostępne w sprzedaży pod koniec września 2017. Międzynarodowi partnerzy marki mogą zapoznać się z nową kolekcją na największych międzynarodowych targach produktów dla dzieci Kind + Jugend, które odbywają się corocznie w Kolonii w Niemczech.

Europejski oldscholowy look nowego tornistra Tula wzbogaci pięć unikalnych wzorów. Każdy tornister produkowany jest z najwyższej jakości wodoodpornej tkaniny, posiada dwie zewnętrzne kieszonki, regulowaną klamrę piersiową oraz miękkie szelki zapewniające dzieciom wygodę noszenia. Idealny format tornistra: 30.5 cm szerokości, 23 cm wysokości i 10 cm głębokości sprawia, że mieszczą się w nim przekąski, zabawki i inne niezbędne dziecięce gadżety.

Nowe Tornistry Tula maja również podszewkę w znany wszystkim wzór misiów Tula oraz wewnętrzną kieszonkę. Pierwsza kolekcja Tornistrów Tula będzie zawierała wzory:

  • „Play” – musztardowy z białe serduszka
  • „Blosson” – granatowy z wzorem rózowych kwaitów
  • „Rainbow Showers – miętowy z wzorem tęcz
  • „Stamps” - szary z wzorem różnorodnych ikonek
  • „Stickers” – różowy z komiksowym wzorem

Aby dowiedzieć się więcej o nowym produkcie i o jego dostępności zapraszamy na naszą stronę:  www.BabyTula.pl

“Chcieliśmy zaoferować nowy, ekscytujący produkt rodzinom, które są z nami od momentu powstania Tuli, a których dzieci, tak jak i moje, wyrosły już z noszenia,” mówi Ula Tuszewicka, założycielka i prezes Tula. „Tornistry Tula dołączają do wciąż otwartej listy produktów Tula, które pomagają na różne sposoby wspierać naszą społeczność w doświadczaniu uroków rodzicielstwa.”

Oprócz nosidełek Baby i Toddler oraz chust kółkowych do kolekcji Tula dołączyły takie produkty jak otulacze, torby, nosidełka do zabawy; teraz dołącza nowa linia tornistrów.

 

O Baby Tula

Jako wielokrotnie nagradzana marka, Tula jest dumna, mogąc zaoferować piękne, łatwe w użyciu, uniwersalne, i niezwykle trwałe nosidełka. Zapewniają dziecku wygodę i ergonomiczną pozycję pogłębiając jednocześnie więź między opiekunem a maleństwem od jego narodzin do około 4 lat. Różnorodność wzorów nosidełek Tula sprawia, że są one jednocześnie praktyczne i stylowe. Jesteśmy dumni, że spełniamy normy bezpieczeństwa i że jesteśmy członkiem Baby Carrier Industry Alliance (BCIA).

Znajdź więcej informacji na naszej stronie: http://www.babytula.pl lub skontaktuj się z nami:

Christian Piencka, Marketing Director: Christian.Piencka@babytula.com

Click here to download a PDF of this press release.