Tula Mini dla Lalek i Misiów

Tula Mini dla Lalek i Misiów

1. Mam wolne ręce

Każdy może potrzebować nosidełka, nie tylko rodzice, tym bardziej, że nosidełko dla Lalek i Misiów ma równie wiele zalet co to dla dzieci! Czy Twoje dziecko lubi nosić swoje lalki przy sobie? Czy zwykle kończy się tak, że nosisz je Ty? Nasze Nosidełko Tula Mini może być rozwiązaniem!  Twoje dziecko włoży misia do nosidełka, zapnie klamry i gotowe! Można wspinać się na drzewa razem z lalką!  

 

2. Jestem 'dorosły'

Dzieci uwielbiają udawać, że są dorosłe i robić wszystko to, co robią mamusie i tatusiowie, np. nosić "dzieci" w nosidełku. Nosidełko Tula Mini to idealny prezent dla małych 'rodziców', szczególnie jeśli rodzice noszą ich mniejsze rodzeństwo! 

3. Czuję się ważny

Wiele starszych dzieci przeżywa pojawienie się młodszego rodzeństwa. Nie są już jedynym dzieckiem w domu i mają wrażenie, że ich siostra czy brat dostają więcej uwagi. To ważne, żeby pokazać im, że tak nie jest. Dobrym sposobem jest wciągnięcie ich w zabawę w mamę lub tatę. Nosząc lalkę w nosidełku Tula Mini poczują się jak starszy brat czy siostra. Nie są już jedynym dzieckiem noszonym w nosidełku, ale jedynym które nosi!

4. Wspaniały prezent pod choinkę 

To dopiero listopad, ale wiemy, że Święta są już blisko. Dziadkowie i ciocie na pewno już zaczynają pytać co Twoja pociecha chciałaby dostać pod choinkę. Nosidełko Tula Mini to świetny prezent, który uczy i bawi. Może zabierzecie misia na śnieżną wycieczkę tej zimy.

5. Nic słodszego

Pomyślcie tylko o tych rodzinnych zdjęciach!        

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.