Czy powinienem wybrać nosidełko Mesh?

Czy powinienem wybrać nosidełko Mesh?

 

Wszystkie nosidełka Tula sa zaprojektowane tak, aby zapewnić Wam wygodę i styl, jednak każdy rodzaj nosidła ma swoje indywidualne cechy, które mogą się Wam podobać na tyle, że zdecydujecie się właśnie na nie. Nosidełka Tula Mesh zostały stworzone z myślą o aktywnych rodzicach, ciepłym klimacie i tych, którzy obawiają się, że dziecku w nosidełku przytulonym do nich będzie za gorąco. Jeśli poniższe zalety nosidełka Mesh przemawiają do Was, to może jest to najlepszy wybór:

Duży panel z przewiewnej tkaniny pozwala na dodatkowy przepływ powietrza. Ta cecha odróżnia nosidełkaTula Mesh od tych z pełnym panelem. 

Przewiewna i lekka tkanina

Tkanina z nadrukiem połączona jest z wstawką z oddychającej tkaniny siateczkowej (kapturek nosidełka jest również uszyty z tego materiału). W 100% bawełniana tkanina jest miękka i lekka. 

Wygodny innowacyjny panel, szelki i pas biodrowy
Szelki i pas biodrowy naszych nosidełek są zbudowane tak, aby zapewnić wygodę noszenia i lekkość. Wersje nosidełek Mesh Free-To-Grow i Explore wyposażone są w panel, który można wyregulować do wielkości dziecka (trzy ustawienia szerokości i 2 ustawienia wysokości), dzięki czemu nosidełka te nie wymagają zastosowania wkładki dla niemowlaka. 

Dopasowany kapturek z siatki
Wszystkie nosidełka Mesh wyposażone są w dopasowany, odpinany kapturek, który podtrzymuje główkę dziecka podczas snu, chroni je przed słońcem i pozwala na zapewnienie prywatności podczas karmienia. 

Nosidełka Mesh są dostępne w wersji  Explore, Free-To-Grow i Toddler. W naszej ofercie są również nosidełka uszyte z chust należące do kolekcji Signature, które także posiadają panel z siateczki. Przejrzyjcie kolekcję nosidełek Mesh tutaj

 

Powrót do blogu

1 komentarz

Świetna kolekcja. Dobrze, że dbacie o naturalne i oddychające materiały :)

Tiny Star

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.