Nosidełko Tula Lite

Tajemniczy składnik Tula Lite? Ripstop

 

W październiku 2020 w Baby Tula zadebiutowało zupełnie nowe nosidełko:   Tula Lite. Jego wyjątkowość rodzi wiele pytań. Jak to możliwe, że Tula mieści się w nerce? Skąd w niej tyle miejsca nawet po tym jak zwinie się do niej nosidełko? Czy to magia? Niezupełnie, choć jak zwykle, dodaliśmy do tula Lite trochę sennego pyłku. To co najbardziej wyjątkowe w Tula Lite, to tkanina z jakiej jest uszyte! Oto kilka informacji na temat materiału.


DLACZEGO RIPSTOP?  

Tworząc Tula Lite wiedzieliśmy, że zależy nam na oddychającej tkaninie, która jednocześnie zapewni nosidełku jego kompaktowy charakter. Ripstop to bardzo trwały, szybkoschnący materiał nylonowy, który stosowany jest głównie w odzieży sportowej. Wybraliśmy Ripstop właśnie dla tych cech! Wiecie, że jest również używany do szycia spadochronów! 

Podczas tkania tego materiału, grubsze, trwalsze nici są wprowadzane do tkaniny w regularnych odstępach, tworząc widoczną gołym okiem siatkę. Takie sposób tkania i zastosowanie specjalnych włókien sprawia, że tkanina jest odporna na rozdarcie (stąd angielska nazwa Ripstop).  

Nosidełko Tula Lite

 

Tkaninę Ripstop można prać w pralce, łatwo ją złożyć, dzięki czemu panel nosidełka mieści się w kieszonce nerki na pasie biodrowym. Nerkę skonstruowaliśmy tak, aby było w niej wystarczająco dużo miejsca na najpotrzebniejsze akcesoria po włożeniu w nią nosidełka. Teraz możesz mieć Tulę dosłownie w kieszeni i pod ręką kiedy tylko jej potrzebujesz. 

WIĘCEJ WZORÓW 

Pierwsza kolekcja Tula Lite zawierała trzy najbardziej popularne wzory Tula: Beyond, Discover i Soar. Beyond to kremowy deseń na błękitno-stalowym tle. Discover to szare gwiazdki na czarnym tle, a Soar przedstawia czarne sylwetki ptaków na oliwkowo-zielonym tle.

Wiemy, że zawsze czekacie na nowe wzory Tula.  Kolekcja Tula Lite nie jest wyjątkiem i powiększyła się o nowe wzory. 

 

Mama nosi dziecko w nosidełku Tula Lite
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.