Baby Tula x Mikoleon

Baby Tula x Mikoleon

Dzięki kolekcji Signature, mamy możliwość współpracy ze wspaniałymi artystami i rzemieślnikami, którzy wprowadzają w życie ważne dla nas idee. Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z marką, która działa zgodnie z zasadami fair trade w Gwatemali. Oprócz tego promują tradycyjne rzemiosło i slow fashion. Razem z Mikoleon w ramach limitowanych wypustów kolekcji Signature oferujemy Wam niesamowite wzory nosidełek i akcesoriów uszyte z materiałów utkanych przez artystów rzemieślników. 

Mikoleon to firma tworząca ręcznie szytą, eko odzież i obuwie. Często z ponownie przetworzonych materiałów, zawsze z 100% bawełny, pozbawionej jakichkolwiek środków chemicznych i farb! Mikoleon napędza miłość do natury, którą chcą przekazać naszym dzieciom. 

 Tkaniny, które tworzą we współpracy z nami są limitowane, tkane w warsztatach tkackich w Gwatemali przez majańskich rzemieślników stosujących techniki tkackie sprzed 100 lat z niezwykle miękkiej i w 100% naturalnej bawełny.

 Oprócz tego, że dzięki naszej współpracy możemy wesprzeć społeczność rzemieślników w Gwatemali, mamy też możliwość przekazywania darowizny organizacji Obras Sociales del Hermano PedroMikoleon wspiera Obras Sociales del Hermano Pedro od 6 lat. Organizacja ta pomaga dzieciom na oddziałach intensywnej terapii noworodków. Dzięki tej współpracy będziemy przekazywać część dochodu z każdego sprzedanego nosidełka czy nerki. Możecie dowiedzieć się więcej na temat  Obras Sociales del Hermano Pedro tutaj: https://obrashermanopedro.org/

A oto niektóre z wzorów, które są owocem współpracy Baby Tula z Mikoleon. Obserwujcie nas na Facebooku i zaglądajcie na naszą stronę, aby wiedzieć więcej na temat naszych specjalnych limitowanych wypustów kolekcji Signature!

Nosidełka i Nerka Signature Laguna Ikat


Nosidełka i Nerka Signature Autumn Windowpane  

 

 

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.