Jak rozróżnić typy Nosidełek Chustowych

Często pytacie nas „jaka jest różnica między typami nosidełek chustowych?”. Stworzyliśmy ich zestawienie poniżej, dzięki któremu łatwiej je rozróżnicie.

Nasze kanwasowe nosidełka Explore, BabyToddler oraz Free-to-Grow szyte są z bawełnianej tkaniny, a Nosidełka Chustowe Signature z chust tkanych. Ceny tych nosideł wynikają z kosztu zakupu tkanin chustowych. Nosidła Chustowe powstały z myślą o tych z Was, którzy cenią sobie wygląd i miękkość chust tkanych oraz prostotę użytkowania nosidełek.  

SĄ DWA PODSTAWOWE TYPY NOSIDEŁEK CHUSTOWYCH: FULL I HALF – OBA TYPY WYSTĘPUJĄ W WERSJI COAST!

  • Nosidełko Chustowe Full jest uszyte w całości z tkaniny chustowej: szelki, panel, pas biodrowy uszyte są z chusty tkanej (również w wersji Coast z siateczką)
  • Nosidełko Chustowe Half jest uszyte z tkaniny chustowej (zewnętrzna część szelek, panela i pasa biodrowego i kanwasowej po wewnętrznej stronie). Tkanina kanwasowa wzmacnia nosidełko. Nosidełka Half są również dostępne w wersji Coast z siateczką).
  • Wersja Coast ma po środku panela wstawkę z przewiewnej tkaniny.

Wersja Semi występuje rzadko. Jedynie panel po zewnętrznej stronie nosidełka jest uszyty z tkaniny chustowej.

Pamiętajcie, że we wszystkich nosidełkach Tula, chustowych, kanwasowych, Baby czy Toddler, Wasze dziecko ma zapewnioną ergonomiczną pozycję i wygodę! 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.