Jak rozróżnić typy Nosidełek Chustowych

Często pytacie nas „jaka jest różnica między typami nosidełek chustowych?”. Stworzyliśmy ich zestawienie poniżej, dzięki któremu łatwiej je rozróżnicie.

Tabela z ypami nosidełek Chustowych

Nasze kanwasowe nosidełka Explore, Standard, Toddler oraz Free-to-Grow szyte są z bawełnianej tkaniny, a Nosidełka Chustowe Signature z chust tkanych. Ceny tych nosideł wynikają z kosztu zakupu tkanin chustowych. Nosidła Chustowe powstały z myślą o tych z Was, którzy cenią sobie wygląd i miękkość chust tkanych oraz prostotę użytkowania nosidełek.  

SĄ DWA PODSTAWOWE TYPY NOSIDEŁEK CHUSTOWYCH: FULL I HALF – OBA TYPY WYSTĘPUJĄ W WERSJI COAST!

  • Nosidełko Chustowe Full jest uszyte w całości z tkaniny chustowej: szelki, panel, pas biodrowy uszyte są z chusty tkanej (również w wersji Coast z siateczką)
  • Nosidełko Chustowe Half jest uszyte z tkaniny chustowej (zewnętrzna część szelek, panela i pasa biodrowego i kanwasowej po wewnętrznej stronie). Tkanina kanwasowa wzmacnia nosidełko. Nosidełka Half są również dostępne w wersji Coast z siateczką).
  • Wersja Coast ma po środku panela wstawkę z przewiewnej tkaniny.

Wersja Semi występuje rzadko. Jedynie panel po zewnętrznej stronie nosidełka jest uszyty z tkaniny chustowej.

Pamiętajcie, że we wszystkich nosidełkach Tula, chustowych, kanwasowych, Baby czy Toddler, Wasze dziecko ma zapewnioną ergonomiczną pozycję i wygodę! 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.